Víme, že včasná doprava vašeho balíčku je stejně tak důležitá, jako to, co je uvnitř něj. Zákazníci prostě nepočkají. Proto velkoobchodní objednávky vyřizujeme do 2 pracovních dnů, při objednání do 11:00 zboží odešleme ještě týž den (v případě odeslání z externího skladu se může odeslání o 1 den prodloužit). Doručujeme do Česka, Slovenska a všech zemí EU.

Doprava kurýrem

V den doručení vám kurýr upřesní interval pro doručení s přesností na 1 hodinu. Se službou DPD Private je rychlé doručení hračkou.

Váš balíček můžete sledovat na sledovat na www.dpd.cz. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, neváhejte kontaktovat zákaznický servis DPD na telefonním čísle 841 700 700 nebo e-mailu info@dpd.cz. Služba DPD Private je dostupná pouze pro doručení do České republiky.

Potřebujete změnit termín dodání anebo dodat zboží na jinou adresu? Žádný problém. V případě, že nebudete zastiženi nebo budete měnit čas nebo dodací adresu v době, kdy je balíček na cestě k Vám, kurýr doručí zboží až následující den.

Paletové objednávky zasíláme prostřednictvím přepravce Schenker.

Cena: 99 Kč
Cena při objednání alespoň za 6 000 Kč s DPH: zdarma

Vyzvednutí na prodejně DOGG

Váš balíček si také můžete vyzvednout na naší prodejně v Praze Holešovicích. Vaše zboží připravíme do 2 pracovních dnů, obvykle však během několika hodin. Dáme vám vědět, jakmile bude vaše objednávka připravená k odběru.

V případě větších a kombinovaných objednávek se může stát, že se doba přípravy zásilky prodlouží o 1 až 2 pracovní dny. Vždy proto, prosíme, vyčkejte na vyzvání k vyzvednutí vaší objednávky.

Cena: zdarma

Doprava na Slovensko

Ano, doručujeme i Slovensko. Naši přátelé ze Slovenska jsou pro nás stejně tak důležití, jako ti z Česka, a proto tam doručujeme už následující pracovní den. Dopravní služby pro doručení zásilek na Slovensko dodává společnost DPD.

V případě doručení na Slovensko je nutné zboží uhradit předem, a to platební kartou nebo bankovním převodem.

Cena: přibližně € 7,99