Už máte vybráno? Výborně, teď zbývá jen uhradit vaše zboží, které už netrpělivě čeká na to, aby splnilo přání vašich zákazníků. Naštěstí přinášíme několik pohodlných způsobů, jak můžete vaší objednávku uhradit.

Na fakturu

Nejčastější způsob platby u nás. Jednoduše zvolte platbu na fakturu a na základě podkladů, které vám zašleme, uhradíte vaší objednávku.

Jakmile zaregistrujeme vaší platbu na našem bankovním účtu, připravíme zboží k odeslání.

V případě, že u nás objednáváte dlouhodobě, můžeme vaše objednávky odesílat se splatností faktur 14 dnů. Pro více informací neváhejte kontaktovat náš obchodní tým.

Cena: zdarma

Online

Tohle je vůbec nejpohodlnější. Díky platbě online zajistíte, že vaše objednávka bude vyřízena v co nejkratším čase.

Zaplaťte vaší objednávku kartou, převodem přes internetové bankovnictví nebo přes Apple Pay. Celý proces vám nezabere více než jednu minutu a navíc ušetříte poplatek za dobírku.

Po potvrzení objednávky budete přesměrování na platební bránu. Pokud vaše platba neproběhne v pořádku, máte možnost se vrátit zpět na pokladnu a zvolit alternativní způsob platby. Když zjistíme, že s vaší platbou není něco v pořádku, bude vás neprodleně kontaktovat náš obchodní tým.

Cena: zdarma

Na dobírku

Vaše zboží můžete uhradit prostřednictvím platby na dobírku. Jednoduše zvolte tuto možnost na pokladně a to je vše!

Zboží bude expedováno nejpozději následující pracovní den. U speciálních objednávek se může termín doručení prodloužit.

Vaší objednávku uhradíte až při doručení kurýrovi. Platit můžete hotově nebo kartou. Platba na dobírku je možná jen v rámci České republiky.

Cena: 39 Kč