Aktuality

Světla Orbiloc: Bezpečnost na prvním místě

Orbiloc jsou bezpečnostní světla pro psy, díky kterým jsou psi dobře vidět při zhoršených světelných podmínkách, ať už je mlha, prší nebo je úplná tma. Značka byla založená dvěma milovníky psů a outdoorového dobrodružství v Dánsku v roce 2009.

Světlo toho vydrží opravdu hodně. Světlo je viditelné až na 5 km, vodotěsné do hloubky 100 metrů a nárazuvzdorné do síly 100 kg. Hravě si poradí i s extrémně nízkými a vysokými teplotami. Prostě připravené i na dobrodružství v divočině!

Anette a Jan věděli, že se tehdejší nabídka levných svítících obojků vyznačovala špatnou viditelností a krátkou životností. To má za následek nízkou úroveň bezpečnosti i zvýšenou zátěž životního prostředí, a tak se rozhodli se přijít s inovací. Vydali se cestou odolných a všestranných produktů, které přispívají k udržitelnějšímu světu.

Orbiloc lze připnout na obojek, postroj, vodítko nebo obleček. Vytváří dobře viditelné světlo, které psovi nevadí, ale přesto je jasně zřetelné řidiče aut, skútrů a cyklisty, kteří mohou včas upravit rychlost a opatrně se přiblížit.

Vysoká kvalita LED světel Orbiloc a skutečnost, že Orbiloc vyrábí většinu svých produktů ve vlastním výrobním závodě v dánském Aarhusu, dělá Orbiloc jedinečným. Proto se majitelé Orbilocu mohou těšit z tříleté záruky.

A to nejlepší na konec – Orbiloc nemusíte nabíjet každý týden jako běžné svítící obojky. Vydrží totiž nabitý několik měsíců a poté stačí vyměnit baterie, které seženete v každých potravinách nebo elektru. Orbiloc je v prodeji v 10 barvách a součástí balení je světlo, nastavitelný pásek a sada baterií.

CELOU NABÍDKU SVĚTEL ORBILOC A PŘÍSLUŠENSTVÍ NAJDETE TADY

Napsat komentář