Nikdy není pozdě na zalistování našich skvělých výrobků pro psy a jejich milovníky. Zaregistrujte se, abyste mohli objednávat snadno a rychle. Navíc vás čas od času budeme informovat o novinkách, na které čekají vaši zákazníci.

Je to snadné jako packa

Nakupování je u nás je rychlé a snadné, ale ze všeho nejdříve vám musíme zřídit účet. Jakmile bude váš účet schválený, uvidíte velkoobchodní ceny a můžete začít připravovat vaší první objednávku.

Nové účty obvykle schvalujeme do 2 pracovních dnů, většinou to ale stihneme do několika hodin. Pokud budeme potřebovat cokoliv doplnit, bude vás kontaktovat náš obchodní tým.

Během registrace vyžadujeme základní údaje o vaší firmě. Rádi bychom upozornili, že přístup do velkoobchodní sekce vám bude umožněn pouze v případě, že provozujete funkční prodejnu nebo e-shop.

Jestli váš projekt teprve připravujete, prosíme, registrujte se, až bude váš podnik v provozu.

Láska na první pohled

Každá chvíle je správná pro prozkoumání našich vychytávek. Začněte hned teď! Vyhledávat můžete podle značky, kategorie anebo pomocí lupy vpravo nahoře.

Produkty se vám líbí, ale jaké se budou líbit vašim zákazníkům? Naše nabídka se rozrůstá každým měsícem, a tak někdy může složité se v ní zorientovat. Neváhejte nás požádat o pomoc s přípravou vaší první objednávky.

Na našem webu najdete všechny důležité informace o našich výrobcích. Popisky, obrázky a videa jsou vám plně k dispozici. Pokud potřebujte pro vaše marketingové účely stáhnout další dostupné materiály, nepřehlédněte stránku Materiály ke stažení.

V případě, že máte zájem o speciální nabídku, prosíme, kontaktujte nás.