Máte prodejnu nebo e-shop s chovatelskými potřebami? Nejlepší vychytávky pro psy a jejich milovníky přinášíme i pro naše velkoobchodní partnery. Od našich dodavatelů vyžadujeme vysokou kvalitu a udržitelnou ruční výrobu z tradičních, přírodních a recyklovaných materiálů, které neškodí psům ani přírodě. Rozšiřte sortiment o naše cool značky z celé Evropy!

#lokální #designový #eko #chytrý #kvalitní #caninecouture #zdravý

Založeno v roce 2015

Společnost DOGG.CZ s.r.o. byla založena v Praze roku 2015 s cílem přinášet na trh kvalitní, chytré, designové a ekologické chovatelské potřeby pro psy. Působíme v Česku, na Slovensku a v celém regionu Evropské unie.

Kromě velkoobchodní distribuce také provozujeme e-shop DOGG.CZ pro maloobchodní zákazníky a prodejnu, která je vám k dispozici jako showroom našich produktů.

Udržitelné podnikání je pro nás na prvním místě. Věděli jste, že na naší prodejně bylo otevřené první bezobalové oddělení pro psy v Česku?

Do naší nabídky vybíráme unikátní výrobky, které často na trhu nemají alternativu. Zamilovali si je zákazníci, kteří očekávají vysokou kvalitu, udržitelnost, složení bez chemie, stejně jako překrásný a praktický design.

Kdykoliv je pro vás k dispozici náš obchodní tým, který vám poradí s registrací a výběrem vhodných výrobků pro vaše zákazníky. Více se o možnostech, jak nás můžete kontaktovat, dozvíte na stránce Kontakty.

Dodáváme 100+ obchodům z celé Evropy

Mezi naše zákazníky patří zverimexy, sítě chovatelských potřeb, psí salóny, veterinární ordinace a e-shopy z Česka, Slovenska a celé Evropské unie.

Neváhejte nás oslovit, pokud máte zájem o rozšíření vaší nabídky o nevšední výrobky, které vašim zákazníkům vykouzlí úsměv na tváří a jejich psům roztočí ocásky!

V současné době máme více než 100 pravidelných odběratelů, kteří oceňují náš unikátní sortiment a přátelský přístup.

Mezi naše zákazníky patří lídři na trhu (například Alza.cz, Pet Center, Spokojenýpes.cz, Mall.cz a Samohýl Group), stejně jako lokální prodejny s chovatelskými potřebami a menší e-shopy.