Aktuality

Akce 3 sáčky zdarma. Sabiflor je český přípravek s prebiotiky na imunitu a dobrou kondici

Vyvinuto a vyrobeno v Česku. Sabiflor je doplněk výživy, který napomáhá urychlovat regeneraci psa, zlepšuje jeho trávení a podporuje zdravé kosti a klouby. Také přispívá ke snadnějšímu zvládání stresových situací.

V čem je síla Sabifloru? Nukleotidy mají nepostradatelnou úlohu při obnově buněk v rámci regeneračních procesů. Jedná se například o obnovu měkkých tkání (po intenzivním tréninku nebo po zranění), krvetvorbu a procesy hojení. Prebiotika podporují růst správné mikroflóry ve střevech. Využívají se hlavně při léčbě antibiotiky k obnovení střevní mikroflóry a také jako podpůrná léčba při průjmech.

L-Lysin pomáhá zastavit replikaci virů a zároveň podporuje vstřebávání vápníku (pro silnější kosti) a produkci kolagenu. L-TRYPTOFAN je prekursorem neurohormonů serotoninu a melatoninu, známých jako hormony štěstí. Tato aminokyselina pomáhá psovi lépe se vyrovnat se stresovými situacemi.

Sabiflor doporučujeme pro akutně i chronicky nemocné psy, psi po úrazech a v rekonvalescenci, psi v zátěži, seniory, štěňata a pro dospělé zdravé psy pro vybudování silné imunity.

Sabiflor můžete objednat TADY. Letní akce 3 sáčky zdarma v každém balení

Napsat komentář