Aktuality

Terra Canis a Terra Felis: 100% human-grade konzervy pro psy a kočky

V naší velkoobchodní nabídce nově najdete konzervy Terra Canis a Terra Felis. Tyto konzervy se vyznačují tím, že kvalita použitých surovin i způsob jejich zpracování odpovídá standardům pro lidskou spotřebu. Tedy žádné zbytky nebo suroviny, které byly z nějakého důvodu vyřazeny pro lidskou spotřebu.

Terra Canis

Nabídka konzerv pro psy Terra Canis se skládá z několika řad: standardní, grain free, hypoalergenní a speciálních diet. Standardní řada je vhodná pro všechny zdravé psy, grain free řadu doporučujeme pro psy vyžadující bezobilnou dietu, hypoalergenní řadu zase uvítají majitelé alergických psů.

Určitě nepřehlédněte nabídku speciálních diet. Zákazníci teď nemusí dělat kompromisy v kvalitě, i když má jejich pes zvláštní dietní potřeby. Za pozornost stojí také řada pro štěňata a řada Mini pro malé psy, která je mletá najemno. V neposlední řadě musíme zmínit První pomoc při průjmu – nepostradatelnou součást domácí psí lékárničky.

UKÁZAT TERRA CANIS

Terra Felis

Stejně jako psí varianty, i konzervy Terra Felis odpovídají standardům pro lidskou spotřebu. Vybírat můžete z monoproteinových a míchaných receptur. Všechny konzervy Terra Canis mají vysoký podíl masa 90 % a vynikají silnou chutí a vůní. Díky tomu mají u koček vysokou akceptovatelnost.

UKÁZAT TERRA FELIS

Napsat komentář