Aktuality

Zooro: Legendární kartáč na krátkou srst je zpět

Díky exkluzivní spolupráci s výrobcem přinášíme kartáče Zooro zpět do Česka a Slovenska. Produkty Zooro nebyly na našich trzích k dispozici více než rok, ale čekání se vyplatilo. V naší nabídce totiž najdete nejen kartáče, ale také kompostovatelné sáčky. A další novinky Zooro představíme velmi brzy.

Tohle není kartáč ani hřeben, tohle je Zooro Grooming Tool, pomůcka pro vyčesávání krátké až středně dlouhé srsti psů, koček, koní a králíků. Zooro přináší snadný způsob, jak vyčesat přebytečnou srst. Za jeho úspěchem nestojí marketing, ale tisíce spokojených uživatelů po celém světě.

Zooro efektivně vyčesává odumřelou srst, zatímco nedráždí kůži ani nepoškozuje zdravou srst. Zooro přináší alternativu k plastovým hřebenům a kartáčům z Asie a je šetrný nejen k vašemu chlupáčovi, ale i k planetě. Zooro je zcela recyklovatelný.

Zooro – šetrné k chlupáčovi i planetě

Pro Zooro je myšlenka zero waste posláním. Zooro přináší výrobky s nízkou uhlíkovou stopou, které jsou šetrné nejen ke psům a dalším zvířatům, ale k celé planetě. Zero waste produkty Zooro se vyrábí ručně z obnovitelných zdrojů.

VELKOOBCHODNÍ NABÍDKU ZOORO NAJDETE TADY

Napsat komentář