Aktuality

Nová retro kolekce hraček P.L.A.Y. 80s

Vydejte se na vzpomínkovou cestu do 80. let! Značka P.L.A.Y. přichází s retro kolekcí eco-friendly odolných plyšových hraček, které budou povědomé všem milovníkům psů, kteří se narodili před rokem 1990. Vaši sbírku P.L.A.Y. můžete rozšířit o Kazeťák se všitou kazetou uvnitř, Joystick a Telefon. Další hračky z osmdesátkové kolekce najdete v P.L.A.Y. Dárkovém setu 80s Classics.

Potěšte a zabavte vašeho psa na dlouhou dobu! Hračky P.L.A.Y. jsou vtipné a rozkošné, ale zároveň extra-odolné a interaktivní. Každá hračka je jiná – některá šustí, jiná píská a další lze rozebrat na více částí. Hračky P.L.A.Y. jsou vyhotoveny v perfektní kvalitě s dvouvrstvým potahem a zesíleným šitím, aby odolaly pořádnému kousnutí. Hračky přichází v originálních kolekcích, které roztočí každý psí ocásek a okouzlí všechny milovníky psů.

Hračky P.L.A.Y. jsou ekologické a bezpečné. Jejich výplň tvoří certifikovaný materiál z recyklovaného plastu. Hračky podléhají standardům pro dětské hračky a neobsahují AZO barviva. Navíc je můžete prát a sušit v sušičce, takže budou pořád čisté a voňavé. Zakoupit můžete jednotlivě anebo celou kolekci najednou.

ORIGINÁLNÍ HRAČKY PRO PSY P.L.A.Y. OBJEDNÁVEJTE TADY

Napsat komentář